12.09.2016 16:30

Şeyma Subaşı Instagram’da Aile Pozu Paylaştı!

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı Instagram hesabından mutluluk pozları verdi. Kızı ve Acun Ilıcalı ile olan mutluluk pozunu Instagram'dan paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabında Şeyma Subaşı ile olan fotoğrafını paylaşması gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu olayın ardından bugün Şeyma Subaşı, Instagram hesabından kızı Melissa ve Acun Ilıcalı ile olan fotoğrafını paylaşarak mutluluk pozları verdi. Zeynep Ilıcalı’dan olan evliliğini sonlandırdıktan sonra Şeyma Subaşı ile ilişkisini duyurmaktan çekinmeyen Ilıcalı, sevgilisi ve kızı Melissa ile çok fazla vakit geçirmeye başladı. Bayram gününü Şeyma Subaşı ile geçiren Acun Ilıcalı artık aşkını Instagram’dan paylaşmaktan çekinmiyor. Survivor çekimleri sırasında 4,5 ay boyunca Dominik’te bulunan Ilıcalı, kızı Melissa’yı ve sevgilisi Şeyma Subaşı’nı da yanında götürüyor. Şeyma Subaşı Instagram paylaşımları ile fazlasıyla dikkat çekerken geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden Demet Akalın’dan iş teklifi almıştı. Ünlülerin dünyasına giriş yapan Şeyma Subaşı’nın, Acun Ilıcalı ile evlenip evlenmeyeceği dedikodular arasında yer alıyor.

Şeyma Subaşı Kimdir?

seyma-subasi-acul

Şeyma Subaşı’nı TV ekranlarında ilk kez Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun” programıyla tanımıştık.  1990, İstanbul doğumlu Subaşı, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflar ile stilini takipçilerine yansıtıyor. Genç yaşta anne olan Şeyma Subaşı, Instagram üzerinden kızına olan aşkını her daim gösteriyor.