14.09.2016 00:48

Şeyma Subaşı’dan Instagram’da Mizah Dolu Paylaşım!

Instagramı sık kullanan Şeyma Subaşı güzel fiziği ve yaptığı sporlara Instagram üzerinden yaptığı son paylaşımındaki mizah dikkatleri üzerine çekti!

16 yaşından bu yana ünlü modacıların defilelerinde yer alan Şeyma Subaşı 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmıştı. Ancak 2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını üstlendiği “Var Mısın Yok Musun” yarışmasına yarışmacı olarak katılması ve Acun Ilıcalı ile bir aşka yelken açması sayesinde adı çok duyulanlar arasına dahil oldu. 2013 yılında eşi Zeynep Ilıcalı‘dan birkaç ay önce boşanan Acun Ilıcalı’dan Melisa Ilıcalı adlı bir kızı olan Şeyma Subaşı’nın yaptığı sporlar ve ilk günkü gibi koruduğu formu da dikkat çekmeyi başarıyor.

Himmmm cok lezizmis salatalik-kereviz suyum … (kusucam)

Seyma Subasi (@seymasubasi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Şeyma Subaşı Formunu Salatalık ve Kereviz Suyuyla Koruyor!

3 sene önce ünlü yapımcı Acun Ilıcalı‘dan dünya tatlısı bir kızı olan ünlü modacı Şeyma Subaşı‘nın fiziği görenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. 3 yaşında olan kızı Melisa Ilıcalı‘nın yanında annesi değil, ablası gibi görünüyor.

Instagram hesabını yoğun olarak kullanan Şeyma Subaşı, kızı ile birlikte bol bol spor videoları ve fotoğraflarını paylaşıyor. Ancak son paylaşımında içtiği salatalık ve kereviz suyunun fotoğrafını paylaşarak “çok lezizmiş salatalık-kereviz suyum … (kusucam)” açıklamasını ekledi.