26.09.2016 17:42

Şeyma Subaşı’nın Instagram’da Tektaşlı Fotoğrafı

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın İnstagram'dan Banu Ilıcalı'nın düğününden paylaştığı fotoğraftaki tektaşı dikkatlerden kaçmadı. İşte o fotoğraf!

Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ’dan olan en büyük kızı Banu Ilıcalı’nın düğününe ünlü akın etmişti.  Swiss Otel’de gerçekleşen düğünde Acun Ilıcalı’nın eski eşleri ve şimdiki sevgilisi Şeyma Subaşı’da yer aldı. Acun ılıcalı’nın Zeynep Ilıcalı’dan 2 kızı, Şeyma Subaşı’ndan da bir kızı bulunuyor. Zeynep Ilıcalı Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile Banu Ilıcalı ve eşini tebrik etmeyi unutmadı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına” Çok mutlu olun Prens ve Prenses “notunu düştü. Şeyma Subaşı da Instagram hesabından pek çok düğün fotoğrafı paylaşmaya devam ediyor.

seyma-subası-tektaş

Şeyma Subaşı’ndan Banu Ilıcalı’ya Güzel Sözler

Banu Ilıcalı ile çekilmiş fotoğrafını Instagram’dan paylaşan Şeyma Subaşı ” Kafasında haresi eksik güzel melek Banum” sözlerini ekleyerek iyi dileklerini iletti. Düğünden çekindiği fotoğraf karelerini paylaşmaya devam eden Şeyma Subaşı’nın parmağındaki tektaş dikkatlerden kaçmadı.  Instagram hesabının yorumlarını da kapatan Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile evleneceği dedikoduları dolaşmaya başladı. İkiliden herhangi bir açıklama gelmese de Şeyma Subaşı’nın tektaşla çekilen fotoğrafları söylentileri doğrular gibi duruyor. Fotoğrafta çıkan parmağındaki tektaşın büyüklüğü de gözlerden kaçmıyor.banu-ılıcalı