27.08.2016 22:00

Sıla Instagram’dan Konserini İptal Ettiğini Duyurdu!

Sıla Instagram hesabından bir konserini daha iptal ettiğini duyurdu. Peki Sıla'nın Instagram'da iptal ettiğini duyurduğu konseri hangisi? İşte detaylar!

Son günlerde 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelen Sıla Gençoğlu, kendisine yapılan eleştiriler sebebiyle birçok konserinin iptal edildiğini duyurmuştu. Güzel sanatçı, Instagram hesabından hayranlarını üzecek bir paylaşım daha yaptı. Sıla, 3 Eylül’de Bodrum Antik Tiyatro‘da yapılacak konserin iptal edildiğini hayranlarına duyurdu.

sıla-bodrum-konseri-iptal-edildi

Alanda Yapılacak Çalışma Nedeniyle

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 3 Eylül tarihinde Bodrum‘da gerçekleşecek konserin iptal edildiğini duyuran Sıla, konser alanında yapılacak olan çalışmaları iptal gerekçesi olarak gösterdi. Ünlü şarkıcı konserin erteleme tarihi ile ilgili hiçbir açıklamada bulunmadı. Sıla‘nın konseri yeniden düzenleyeceği tarihi önümüzdeki günlerde hayranlarıyla paylaşması bekleniyor.

Ağustos Ayında 5 Sıla Konseri İptal Edildi

Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçılarından biri olan Sıla Gençoğlu’nun Bodrum konseriyle birlikte Ağustos ayında toplam 5 konseri iptal edilmiş oldu. Güzel sanatçının Bodrum konseri dışında İstanbul Harbiye, Bursa, Ankara ve Kayseri’deki konserleri iptal edilmişti. Sıla‘nın ne zaman konsere çıkacağı hayranları tarafından merak edilse de ünlü sanatçının Yunanistan’da tatilde olması nedeniyle yakın zaman içerisinde herhangi bir konser vermesi beklenmiyor.