01.03.2017 23:20

Sony, PlayStaiton VR’ın Ne Kadar Sattığını Açıkladı!

Sony'nin merakla beklenilen ilk sanal gerçeklik gözlüğü olan PlayStation VR'ın ne kadar sattığı belli oldu!

Sony’nin merakla beklenen sanal gerçeklik gözlüğü Sony PlayStation VR‘ın ne kadar sattığı ortaya çıktı!

Teknoloji firmaları son zamanda artık sanal gerçeklik teknolojisi üzerinde fazla mesai harcıyor ve sanal gerçeklik gözlükleri üzerinde çok daha yeni teknolojiler geliştiriyor. Sanal gerçeklik gözlüklerinin her geçen gün daha iyi bir seviyeye geldiği şu günlerde Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü olan Sony PlayStation VR geçtiğimiz aylarda satışa sunulmuştu. Sony çok sevilen Sony PlayStation VR’ın ne kadar çok sattığını açıkladı.

PlayStation VR 1 Milyon Satış Bandına Ulaştı!

Sony’nin sevilen oyun konsolu olan Sony PlayStation ile kullanılan Sony’nin ilk sanal gerçeklik gözlüğü olan Sony PlayStation VR’ın ne kadar sattığı pek çok kullanıcı tarafından merak ediliyordu. Sony’nin üst düzey yöneticilerinden olan Andrew House‘un açıkladığı rakamlara bakıldığında 13 Ekim tarihinde satışa sunulan Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü Sony PlayStation VR, 19 Şubat tarihine kadar toplamda 915.000 satış rakamına ulaştı.

Sony’nin bu anlamda çok kısa bir süre içerinde 1 milyon satış rakamına ulaşacağı düşünülüyor. Sony’nin sürekli olarak geliştirdiği Sony PlayStation VR gözlüğü bakalım büyük satış rakamlarına ulaşabilecek mi ?

Kategoriler: Teknoloji Haberleri