10.06.2017 23:18

Star Wars Battlefront 2 Resmi Olarak Duyuruldu

EA Games Star Wars Battlefront 2 sürprizi yaptı. EA Play kapsamında tanıtılan yeni Star Wars Battlefront 2 oyunu için ilk videolar da yayınlandı.

EA Play tüm hızı ile devam ediyor. Bir bir EA Games’in yeni oyunlarının ortaya çıktığı etkinlikle beraber birçok yenilik duyurulmuş oldu. İlk olarak FIFA 18 serisi ardından yeni NFS derlen etkinlikte bir de sürpriz geldi. EA Play kapsamında oyun devi, Star Wars Battlefront 2 oyununu da duyurdu.

Yeni bir Star Wars oyunu olarak duyurulan Star Wars Battlefront 2 serisiyle beraber oyunculara çok daha iyi bir deneyim sunulduğu da görüldü. Söz konusu oyunun yeniliklerinin duyurulmasıyla beraber oyunun ilk oynanış videosu da yayınlandı. Star Wars Battlefront 2 için yayınlanan oynanış videosunda yer alan detaylar ise oldukça ilgin.

Star Wars Battlefront 2 İlk Video

Çok daha iyi grafikler, devam niteliğinde çok daha aksiyon dolu bir hikaye ve çok daha eğlenceli araçlarla devam edecek olan Star Wars Battlefront 2 serisi, ek olarak birçok ünlü Star Wars klasiğini de sunacak. Hem daha gelişmiş bir kariyer modu sunacak olan oyun hem de çoklu oyuncu modunda da dikkat çeken yeniliklere yer verecek.

Ayrıca genel olarak Star Wars Battlefront 2 oyununun haritasının da bir hayli genişletildiğini belirtelim. Footage motoruyla geliştirilen yeni oyunun, aksiyon dolu yapısı ise şimdiden oyuncuları da etkilemeyi başarmış durumda. Bakalım oyun için yeni detaylar ne zaman ortaya çıkacak. Yeni gelişmeleri anında aktaracağız.