02.06.2017 01:38

The Elder Scrolls Legends Android Sonunda Yayınlandı

The Elder Scrolls Legends oyununun mobil versiyonu sonunda yayınlandı. The Elder Scrolls Legends oyunun Android sürümünün özellikleri neler? işte tüm detaylar.

Kart oyunları giderek yaygınlaşmaya başladı. Yeni bir tür olarak ortaya çıkan fakat daha sonra online modlarıyla beraber sevilen oyun türlerinden biri haline gelen kart oyunlarına sürekli yenileri de eklenmeye başladı. Bu noktada en çok konuşulan yapımlardan biri ise The Elder Scrolls Legends oyunu.

Bethesda tarafından sunulan efsane oyun serilerinden biri olan The Elder Scrolls oyununun bir nevi kart oyunu versiyonu olan The Elder Scrolls Legends oyunu bu alanda en başarılı yapımlar arasında gösteriliyor. Bilgisayar versiyonuyla epey konuşulan ve milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan oyunun şimdi ise mobil versiyonları gündemde. Öyle ki uzun bir bekleyişin ardından The Elder Scrolls Legends sonunda Android versiyonuyla da yayınlandı.

The Elder Scrolls Legends Android Sürümü Kullanımda

Aslında oyunun geçen sene yayınlanması bekleniyordu. Aslında oyunun Android sürümünün çok daha önce yayınlanması gündeme gelmiş fakat Bethesda oyunu yayınladıktan sonra geri çekmişti. Yaşanan bu olaydan sonra yapımın sonunda kalıcı versiyon olarak The Elder Scrolls Legends yayını yaptığını belirtelim.

Google Play Store üzerinden indirilebilen oyunun Android serilerinde nasıl bir yapı sunacağı da ortaya çıkmış oldu. İsterseniz hikaye modunu isterseniz de çoklu oyuncu modunu oynayabileceğiniz The Elder Scrolls Legends oyununda zaman içerisinde görevleri tamamlayıp mücadeleleri kazanarak kartlarınızı geliştirip, elinizdeki desteleri güçlendirebiliyorsunuz.

Tüm bu özellikleriyle kullanıma sunulan The Elder Scrolls Legends oyununun hakkında kullanıcıların bilmesi gereken bir başka konu ise oyunun aslında ücretli olması. Her ne kadar Bethesda tarafından sunulan The Elder Scrolls Legends oyununu ücretsiz olarak indirebiliyor olsanız da bir süre sonra oyunun ücretsiz versiyonu son buluyor. Devam etmeniz için ödeme yapmanız gerekiyor. Son olarak Android 4.4 ve üzeri işletim sistemine ve 1.5 GB boş yeriniz olması gerektiğini de belirtelim.