30.03.2017 13:15

Tinder’ın Web Sürümü Çıktı!

Yeni insanlarla tanışıp mesajlaşmayı sağlayan Tinder artık kullanıcıları artık akıllı telefonları haricinde de Tinder'a erişebilecek! İşte Tinder'ın yeni Web sürümü ve getirdikleri.

Günümüzün en popüler çöpçatanlık uygulamaları arasında yer alan ve pek çok insanın birbirleriyle tanışıp mesajlaşmasını sağlayan Tinder artık kullanıcılarına Web sürümü üzerinden de erişim sağlayacak.

Tinder’a Bilgisayardan Erişilebilecek!

Tinder’ın Tinder Online adıyla duyurduğu bu yeni servisi aslında özünde anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ın Web sürümüne çok benziyor. Tinder’ın bu web sürümüne kullanıcılar Facebook hesaplarıyla giriş yapabilecekler. Tinder’ın bazı önemli özelliklerinden olan Tinder Boost ve Super Like özellikleri şimdilik Tinder’ın Online sürümünde yer almıyor.Tinder’dan yapılan açıklamaya göre bu özellikler kısa bir süre içerisinde Tinder Online’a gelecek.

tinderin-web-surumu-cikti

Tinder’ın böyle bir adım atması elbette ki pek çok Tinder kullanıcısı tarafından olumlu karşılandı. Tinder Online ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Tinder Ürün Müdürü Brian Norgad, “Kullanıcılarımızı artık yanlarında artık akıllı telefonları ya da mobil cihazları olmadığında bile Tinder hizmetine erişebilsinler diye böyle bir ürün geliştirdik” dedi.  Ayrıca artık akıllı telefonlarında boş yer olmayan kullanıcılarımız da Web sürümümüzü kullanarak Tinder ailesine katılabilmeleri için Tinder Online fikrini geliştirdiklerini açıkladı.

tinderin-web-surumu-cikti

Şimdilik henüz test aşamasında olan Tinder Online ilk olarak Arjantin, Brezilya, Kolombiya,Endonezya, İtalya ve İsveç’te kullanıma sunuldu. Tinder’ın web sürümü olan Tinder Web’in ilerleyen günlerde tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.