Tomb Raider PC için Gün Sayıyor!

Xbox One ve Xbox 360 için exclusive olarak çıkmış olan Rise of the Tomb Raider, PC kullanıcıları için gün sayıyor. İşte Rise of the Tomb Raider'ın Çıkış Tarihi!

Microsoft ve Square Enix arasındaki anlaşma üzerine Rise of the Tomb Raider, Xbox One ve Xbox 360 konsollarına özel olarak çıkışını daha önce gerçekleştirmişti. Dün Steam tarafında ise bir hareketlilik gözlendi ve Rise of the Tomb Raider oyununun çıkış tarihi açıklandı.

Tomb Raider Oyununun PC Sürümü için Çıkış Tarihi!

Steam’ın yaptığı açıklamaya göre Rise of the Tomb Raider oyunun PC için çıkışı 2016 yılının Ocak ayı içerisinde gerçekleşecek.  Oyun Türkçe dilini ise maalesef desteklemiyor olacak. Rise of the Tomb Raider oyununun ne tür bir sistem gereksinimi istediği ise henüz açıklanmış değil. Açıklandığı zaman bu bilgiyi de sizlerle paylaşacağız. Aşağıdaki videodan gelecek ay çıkacak olan Rise of the Tomb Raider oyununun fragmanını izleyebilirsiniz.

  • Tcreptak

    Meraklaa bekliyoruz Tomb Raider’ı kesinlikle muhteşem

  • erdal

    Bir an önce çıksa da PC’ye oynasak. Sırf bu oyun için bilgisayarımı UPRAGE ettim. Oynamak isteyen oyunculalara tavsiyem. İlk önce 1. oyunu oynayın daha sonra 2. Oyunu.

  • osman

    10 gündür bekliyorum hala Steam’a düşmedi. Zaten bu tür oyunlar hiç zamanında çıkmadı ki. Acaba PS4 mü alayım ilk bu oyunları oynamak için. Bu haftasonu çıkması umidiyle..