Twitter'da kullanım limiti aşıldı hatası nedir? 1 temmuz itibariyle kullanıcılar bu hatayı almaya ve birbirlerinin hesaolarını görememeye başladı.

Peki twitter kullanım limiti aşıldı ne demek? Kullanıcılar internet üzerinden konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. Twitter çöktü mü? Dünya genelinde twitter'a ne oluyor?

Twitter kullanım limiti aşıldı hatası ne demek? Twitter kullanıcıları, konuya dair araştırmaya yapmaya sorunun kullanım limiti nedir öğrenmeye çalıştı. Peki, Twitter kullanım limiti aşıldı ne demek oluyor?  Twitter limitleri nedir? Twitter çöktü mü?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Twitter'da spam hesapları tespit etmek amacıyla limitlerin yer aldığı biliniyor.

Twitter kullanım limiti aşıldı hatası, kullanıcıların belirli bir süre içinde yaptıkları işlemlere sınırlama getirmesi demektir. Bu hatayı aldığınızda işlemleri gerçekleştiremez ve tweet atamazsınız hatta anasayfada hiç bir tweet göremezsiniz. Kullanım limiti aşıldığında, hesabın belirli bir süre boyunca kullanılamaması gereklidir. Bu sorun hata ya yoğun kullanım ya da spam aktiviteleri olarak ortaya çıkar. Nedeni henüz açıklanmayan bu hatanın ne zaman son bulacağı da bilinmiyor. Ancak bir kaç saate Twitter'ın normale dönmesi tahmin ediliyor.

Karşınızda PlayStation Project Q Karşınızda PlayStation Project Q

Yani bu hatayı aşmanız için hesabın kullanılabilmesi için bir süre beklemek gereklidir.