04.01.2016 15:41

Uygun Fiyatlı Asus Zenfone Go Piyasaya Sürüldü!

Asus'un uygun fiyatlı akıllı telefon modeli Zenfone Go piyasaya sürüldü. Peki Asus Zenfone Go'nun özellikleri neler? Asus Zenfone Go'nun fiyatı ne kadar?

Geçtiğimiz yıllarda akıllı telefon sektörüne atılan Asus piyasaya yeni sürdüğü Zenfone Go modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle uygun fiyatıyla dikkat çeken Zenfone Go diğer akıllı telefonlarda bulunan birçok özelliğide kullanıcısına sunuyor. Giriş seviyesi bir akıllı telefon olan Zenfone Go 4.5 inçlik bir ekrana sahip. Ekran çözünürlüğü ise 854 x 480 piksel. Telefonun işlemci gücüne bakıcak olursak 4 çekirdeğe sahip 1.3 ghz  hızında çalışan MediaTek 6580 bulunuyor. Zenfone Go akıllı telefonda grafik yükünü ise Mali 400 Mp2 üstleniyor.

1249b2118a7af2ebb62077d87f4eda2bd9ece8a3

Akıllı telefonlarda stabil çalışma ilkesine sahip olabilmesi için en önemli noktalardan biri de işletim sistemi olduğunu söylersek Zenfone Go Android 5.1.1 tabanlı olarak kullanıcıya sunuluyor. Tüm bunların dışında Asus Zenfone Go‘nun genel özelliklerine bakıcak olusak 1GB RAM, 8GB dahili depolama alanına da olduğunu görüyoruz. Ayrıca Zenfone Go, Micro SD kart desteği sayesinde hafızası arttırılabilir bir akıllı telefon özelliğini taşıyor. 5MP arka kameraya sahip Zenfone Go kamera konusunda da kullanıcılarını üzmeyecek yeterliliğe sahip. Ön kamerada ise VGA kameraya kullanılmış. 1600 Mah kapasiteli pil ile piyasaya sürülen Zenfone Go, gün içinde sizi yarı yolda bırakmayacak. Ayrıca birçok renk seçeneği sunan Asus firması Zenfone Go‘da siyah, beyaz, pembe ve mavi renk seçeneklerini kullanmış.

Asus Zenfone Go’nun Fiyatı Ne Kadar ?

Zenfone Go akıllı telefonun en can alıcı noktası olan fiyatı ise kullanıcı dostu. 80 dolar olarak piyasaya sürülen telefon 230 TL’lik fiyatı ile akıllı telefon piyasasında kendine iyi bir yer edineceğe benziyor.