20.10.2016 09:00

Verizon Açıkladı: Google Pixel XL Şimdiden Tükendi!

Google’ın kısa süre önce tanıtmış olduğu Pixel model telefonlara gelen ilgi şaşırtıcı seviyelere ulaştı. Daha satışı bile başlamayan Google Pixel XL tükendi!

Google’ın Pixel isimli akıllı telefon modelleri ile piyasayı sallamasına az bir süre kala meşhur servis sağlayıcı firması Verizon, Google’ın Pixel XL isimli büyük ekran modelinde stokların şimdiden tükendiğini duyurdu! Üstelik bugün başlayacak olan Google Pixel XL satışlarında sıkıntı yaşayacaklarını düşünüyorlar! İşte piyasaya fırtına gibi düşen Google Pixel telefonlarına ait diğer detaylar!

Google Pixel Bugün Satışa Çıkıyor!

google-pixel

Özellikle mavi renginin büyük ilgi gördüğü bilinen telefon Google Pixel, daha satışa çıkmadan yani ön sipariş anında tükendi. Tanıtımından sonra büyük satışlar yakalayacağı düşünülen telefon kendisine yüklenen beklentileri boşa çıkarmadı. Ön siparişlerin en erken 4 haftada teslim edileceği bilinmesine rağmen akıllı telefon kullanıcıları bu gecikmeyi göz ardı ederek siparişe yüklendi. Satış gününün başlangıcı olan 20 Ekim’de yani bugün; Google’ın yeni akıllı telefon markası Pixel’in özellikle XL modeli bulunamayacak gibi görünüyor. Gelen diğer haberlere göre ise Google Pixel‘in diğer versiyonlarında herhangi bir stok sıkıntısı olduğu düşünülmüyor. Bakalım adeta fırtına gibi esip gürleyeceği şimdiden belli olan Google Pixel ülkemize ne zaman gelecek?