16.06.2017 18:37

Vodafone Smart Tab N8 Tanıtıldı. Tüm Özellikler

Vodafone Smart Tab N8 tabletlerinin tanıtımı yapıldı. Vodafone Smart Tab N8 modelinin özellikleri neler? Vodafone Smart Tab N8 tüm detayları!

Vodafone, mobil alanda ardı ardına yeni hamleler yapmaya devam ediyor. Sadece operatör hizmetleriyle beraber değil bunun yanında yeni seri mobil ürünleriyle de öne çıkan Vodafone, çok kısa bir süre önce Smart N8 akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Şimdi ise Vodafone Smart Tab N8 modeli duyuruldu. Yeni Vodafone Smart Tab N8 serisinin özelliklerine geçelim.

Vodafone Smart Tab N8 Özellikleri

Geniş bir kullanım ekranı olan Vodafone Smart Tab N8 serisinin ekran boyutu ise 10.1 inç olarak açıklandı. Diagonal bir ekran sistemine sahip olan tabletin LCD paneli de başarılı bir tablet modelini ortaya koymuş durumda. Geniş ekranla beraber sunulan ekran çözünürlük değeri 1200 X 800 değerinde. Yüksek çözünürlük değeriyle beraber oldukça net görüntü sunan Vodafone Smart Tab N8, işlemci kısmında da fiyatı aşağı çekecek bir seriye sahip.

Vodafone Smart Tab N8

Vodafone Smart Tab N8 içerisinde yer alan MediaTek MT8735B işlemcilerinin 8 çekirdekli ve 1.2 GHz hızında da çalıştığını da belirtelim. Vodafone Smart Tab N8 tabletlerinin önde 2 MP, arka kısımda ise 5 MP değerinde kameralar kullanılıyor. LTE desteği de bulunan tabletin depolama kısmında ise 16 GB hafıza kullanımı sunulmakta. Vodafone Smart Tab N8 serisinin son olarak 4600 mAh bataryaya sahip olduğunu ve Android son sürüm işletim sistemiyle geldiğini de belirtelim. Fiyat ve çıkış tarihi açıklaması ise henüz belli değil.

Vodafone Smart Tab N8

Vodafone Smart Tab N8 Bilinmesi Gerekenler

  • MediaTek MT8735B işlemci
  • 2 GHz hız
  • 16 GB depolama
  • 4600 mAh batarya
  • 1 inç ekran boyutu.