10.04.2017 21:50

Xiaomi Mi 6’nın Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu!

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6'nın ne zaman tanıtılacağı belli oldu!İşte merakla beklenen o tarih!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin ürettiği akıllı telefonlar pek çok kullanıcı tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyordu. Xiaomi’nin her seferinde daha kaliteli akıllı telefonlar üretmesiyle birlikte Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modelleri de merakla bekleniyor.

Bu anlamda Xiaomi’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi olması beklenen Xiaomi Mi 6’nın son zamanlarda özellikleri sızdırılmaya devam ederken Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olacak olan Xiaomi Mi 6’nın ne zaman tanıtılacağı da belli oldu.

Xiaomi Mi 6, 11 Nisan’da Tanıtılacak!

Xiaomi’nin CEO’su olan Lei Jun, 11 Nisan tarihinde yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6’nın tanıtılacağını açıkladı. Xiaomi’nin resmi hesapları üzerinden de doğruladığı bu tanıtım tarihi artık kesin.

xiaomi-mi-6nin-ne-zaman-tanitilacagi-belli-oldu

Çin’in sosyal medya sitesi olan Weibo üzerinden bir gönderi de bulunan Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, Xiaomi’nin yeni amiral gemisinin şimdiki amiral gemileri olan Xiaomi Mi 5’in tanıtımının ardından aynı gün yani 11 Nisan 2017 tarihinde aynı saatte yeni amiral gemilerinin tanıtımını yapacaklarını açıkladı. Xiaomi’nin CEO’su ayrıca paylaşımında “hayal gücünün ötesinde ne var” ibaresini kullandı.

Bakalım Xiaomi’nin yeni amiral gemisi hangi teknik özelliklere ve tasarıma sahip olacak?