21.09.2016 00:16

Yağmur Tanrısevsin’den Instagram’da Kepli Paylaşım!

Yağmur Tanrısevsin, yeni öğretim yılını kutlamak için Instagram'da kepli bir fotoğrafını paylaştı. Yağmur Tanrısevsin'in bu Instagram paylaşımına beğeni yağdı.

Son zamanlarda ‘3 Adam’ programının sempatik sunucu Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkıyla gündeme oturan yetenekli ve güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin 2016-2017 öğretim yılının ilk haftasını Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımı ile kutladı.

Bu zamana kadar pek çok dizi ve filmde kendisine bir rol bulan Yağmur Tanrısevsin, 2013 yılında televizyon ekranlarında yayımlanmakta olan ‘Güneşi Beklerken’ dizisinde “canlandırdığı Melis Güzel” karakteri ile adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmıştı. Ancak şu anda ekranlardan uzak olan Yağmur Tanrısevsin hayranları için Instagram‘da fotoğraf paylaşımlarını aksatmamaya çalışıyor.

Yağmur Tanrısevsin’den Yeni Öğretim Yılı Kutlaması!

Türkiye’nin genç, güzel ve yetenekli kadın oyuncuları arasına adını altın harfler ile yazdırmış olan Yağmur Tanrısevsin, geçtiğimiz Pazartesi okula başlayan öğrencilerin 2016-2017 eğitim ve öğretim yıllarının ilk haftasını Instagram hesabından paylaştığı ilk kepli fotoğrafı olan bir fotoğrafla kutlamayı tercih etti. Yıllar önce ilk kez çekilmiş olduğu kepli bir fotoğrafını Instagram‘da paylaşan Yağmur Tanrısevsin, paylaştığı fotoğrafın altına açıklama olarak “Yeni öğretim yılının ilk haftası.. Bu da benim ilk kepli fotoğrafım ☺ Okul yillari ne kadar can sıkıcı görünse de bitince anlıyorsunuz değerini..Her anın tadını çıkardığınız dolu dolu mutlu bir yıl dilerim… Tüm öğrencilere başarılar:)” cümlelerini ekledi.