28.05.2017 18:57

Yağmur Tanrısevsin’in Instagram’daki Yeni Hali

Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Instagram hesabından reklam yüzü olduğu bir kozmetik firması için boyattığı saçlarını paylaştı. Geçtiğimiz gün gerçekleşen lansmana sevgilisi Oğuzhan Koç ile katılan güzel oyuncuya hayranlarından tam destek geliyor. Bir firmanın güzellik elçisi se

Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Instagram hesabından reklam yüzü olduğu bir kozmetik firması için boyattığı saçlarını paylaştı. Geçtiğimiz gün gerçekleşen lansmana sevgilisi Oğuzhan Koç ile katılan güzel oyuncuya hayranlarından tam destek geliyor.

Bir firmanın güzellik elçisi seçilen oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Oğuzhan Koç ile bir sit-com dizisinde tanışarak sevgili olmuşlardı. Uzun süredir birlikte olan ikilinin evlenip evlenmeyeceği merak konusu oluyor. Hayranları tarafından çok yakıştırılan ikilinin lansmanda bir araya gelmesi hayranlarını sevindirdi. Lansman gecesine oyuncunun yakın dostları ve arkadaşları katılarak yanında yer aldılar. Güzel oyuncu bu mutluluğunu Instagram hesabından paylaşarak dostlarına ve yanında yer alan herkese teşekkür etti. Uzun süredir ekranlarda yer almasa da reklam filmleri gibi başka projelerde rol alan başarılı oyuncu bir süre daha dizilerde rol almayacak gibi gözüküyor.

Oğuzhan Koç, Tanrısevsin’i Şikayet Etti!

Magazincilere konuşan Oğuzhan Koç, sevgilisini şikâyet etti. Çok çalışmasından ve sürekli yurt dışında bulunmasından dolayı görüşemediklerini söyleyen şarkıcı şikâyetini esprili bir şekilde dile getirdi.

Kategoriler: Magazin