Steam, heyecanla beklenen Yaz İndirimleri 2023 için özel bir tanıtım videosu yayınladı. Oyunseverler, indirim tarihlerini öğrenmenin yanı sıra hangi oyunların büyük indirimlerle satışa sunulacağını da öğrenme fırsatını yakaladı.

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ 2023 NE ZAMAN?

Yaz İndirimleri 2023, Steam platformunda 29 Haziran saat 20.00'de başlayacak ve 13 Temmuz saat 20.00'ye kadar sürecek. Bu iki haftalık süre boyunca oyuncular, birbirinden popüler oyunları daha uygun fiyatlarla satın alma imkanı bulacak.

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ LİSTESİ

Steam, indirimlerin heyecanını artırmak için 14 önemli oyunun indirimli olarak satışa sunulacağını duyurdu. Henüz indirim miktarları bilinmese de aşağıdaki oyunlarda büyük oranlarda indirimlerin olacağı tahmin ediliyor:

Anno 1800

Smalland: Survive the Wilds

The Mageseeker: A League of Legends Story

Pharaoh: A New Era

Rust

Vertigo 2

Dead Cells

Terra Nil

Sid Meier’s Civilization VI

Sifu

Stardew Valley

Boundary

Sekiro: Shadows Die Twice - GOTY Edition

Total War: WARHAMMER III

Bu oyunlar, indirimlerin yanı sıra oyunculara yeni maceralar ve eğlence sunacak. Steam Yaz İndirimleri, oyunseverlerin oyun kütüphanelerini genişletmeleri ve beğendikleri oyunları daha uygun fiyatlarla deneyimlemeleri için harika bir fırsat olacak.

Steam Yaz İndirimleri 2023, oyun dünyasında heyecanla beklenen bir etkinlik olup, oyunseverlere birbirinden popüler oyunları daha erişilebilir hale getirme fırsatı sunacak. İndirimlerle dolu bu dönemde, oyuncular yeni oyunlara dalış yaparak yaz aylarını dolu dolu geçirebilecekler.