02.06.2017 18:23

Yeni Oyun Need for Speed Payback Resmi Olarak Duyuruldu

NFS serisinin yeni oyunu Need for Speed Payback duyuruldu. Resmi duyurusu yapılan Need for Speed Payback serisinin fragmanı ve ilk detayları haberimizde!

Yeni bir başlangıç yapan Need for Speed serisinin oyun türüne geri dönüş yaptığını görmeye başlamıştık. Eski serilerinde olduğu gibi aynı ruhu oyunculara yansıtmak için son oyunlarında eskiye dönüş yapan Need for Speed serisinin bu noktada yeni bir oyunu daha geleceği haberleri verilmişti. Ghost Games tarafından geliştirilen ve EA Games yapımcılığı, dağıtımıyla gelecek olan Need for Speed Payback oyununun ise sonunda yeniden duyurusu yapıldı. Uzun bir süredir beklenen yeni oyun Need for Speed Payback serisinin duyurulmasının hemen ardından ise yapımın nasıl bir deneyim sunacağını da net bir şekilde ortaya çıktı. Resmi duyurusu gerçekleştirilen oyunun çok daha bol aksiyonlu bir seri olacağını da belirtelim.

Need for Speed Payback Ne Zaman Çıkıyor?

Need for Speed Payback oyununun duyurusunun yapılmasının ardından oyunun sadece dinamikleri ya da yapısı hakkında da bilgi verilmedi. Çok daha sağlam bir hikaye ile gelecek olan Need for Speed Payback serisinin çıkış tarihi ve platform desteği de açıklandı.

Need for Speed Payback yapımının 10 Kasım tarihinde piyasaya sürüleceği ve oyunun PC, Xbox One ve PS4 platformlarına geleceği de açıklandı. Merakla beklenen yeni seri Need for Speed Payback oyununun detaylarını göreceğiniz fragmanı ise alt kısımda bulabilirsiniz.