19.08.2016 00:06

Android 7.0 Nougat Sürümünün Çıkış Tarihi Kesinleşiyor!

Android'in en yeni sürümü Android 7.0 Nougat'ın çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler geldi. İşte Android Nougat çıkış tarihi için gelen o önemli bilgiler!

Yakın bir tarihe kadar ismini bile bilmediğimiz Android‘in en yeni sürümü Android Nougat’ın bu ay içinde yayınlanması bekleniyordu ve anlaşılan o ki bu beklentiler karşılığını bulacak. Google’ın bir çok yenilik ve özellik eklediği Android Nougat bir çok Android kullanıcısı tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

android-nougat-telefonlar

Android 7.0 ya da diğer ismi ile Android Nougat’ın kesin çıkış tarihi bilinmiyordu ancak bir çok telefonun aynı güne güvenlik güncellemesi alacağının görülmesi şüpheleri 22 Ağustos tarihinin üzerine çekti. Bunun gibi bir çok kanıt sonrasında kullanıcılar ve merakla bekleyenler Android Nougat’ın çıkış tarihi için başka bir tarihe ihtimal dahi vermiyor.

Android Nougat ile Gelecek Yenilikler Neler?

Android Nougat’ın getirdiği en önemli yeniliklerden bazıları yeni Launcher ve ayarlanabilir kamera özellikleri olacak. Ayarlanabilir kamera özelliği sayesinde telefonla uzun pozlama yapacağınız günler pek yakında görünüyor. Aynı zamanda batarya kullanımı konusunda da daha iyi sonuçlar vermeyi hedefleyen Android Nougat’ın iyi sonuçlar vermesi Android camiasını çok sevindirecektir.

Tüm Nexus’lar ve tüm saf Android cihazların hiçbir ek müdahale olmadan gecikmesiz bir şekilde sahip olacağı Android Nougat güncellemesi Lg v20 telefonlarında standart yazılım olarak da satılacak.