04.02.2016 22:55

Apple Music artık Türkiye’de!

Apple Music sonunda Türkiye'deki kullanıcılar için aktif hale geldi. Peki Apple Music tarifelerinin fiyatları ne kadar? İşte tüm detaylarıyla Apple Music!

Apple‘ın geçtiğimiz sene tanıttığı ve çoğu ülkede kullanıma açtığı ancak ülkemize telif hakları gibi konularda meydana gelen anlaşmazlıklardan dolayı bir türlü aktif hale gelemeyen online müzik hizmeti için sevindirici haber az önce geldi. Apple Music servisi sonunda ülkemizde de kullanıma açılmış oldu. Peki Apple Music servisini kullanmak isteyen kullanıcılar ne kadar ücret ödeyecekler?

İşte Apple Music Fiyatları!

İçerisinde 30 milyondan fazla müziği barındıran Apple Music servisi, ilk 3 ay boyunca kullanıcılarına ücretsiz hizmet veriyor. Apple Music, 3 aydan sonra ise iki farklı ücret tarifesiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Apple Music‘in bireysel kullanıcılar için sunduğu tarife ile aylık 9,99 TL fiyat etiketiyle servisi kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra altı farklı cihazdan erişim imkanına sahip ve aile içi kullanım için sunulan Apple Music tarifesinin fiyatı ise aylık 14,99 TL olarak belirlenmiş.

Apple Music Hangi Cihazlarda Kullanılabiliyor?

Android, iOS, OS X, tvOS, watchOS işletim sistemlerine sahip cihazlarda Apple Music servisi kullanılabiliyor. Yani bu işletim sistemlerini kullanan; iPad, iPhone, iPod, Apple TV, Apple Watch, Mac, PC ve Android gibi aygıtlarınızda Apple Music servisini artık kullanabileceksiniz.

Apple Music servisi ile Türkiye‘deki kullanıcılar şu anda iTunes üzerindeki birçok müziğe Apple Music üzerinden de ulaşabilecekler. Bakalım Türkiye‘deki kullanıcıların uzun süredir gelmesini heyecanla beklediği Apple Music servisi bu süreçte oluşan beklentilere ne derecede karşılık verebilecek?