Apple TV için Yeni Reklam!

Apple, 4.nesil Apple TV ürünü için yeni bir reklam filmi yayınladı. Peki 4.nesil Apple TV reklamında neler ön plana çıkıyor? İşte Apple TV’nin yeni reklamı!

4

Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus lansmanında tanıttığı ve büyük beğeni toplamayı başardığı yeni nesil Apple TV ürünü için bir reklam videosu daha yayınladı. Peki 4.nesil Apple TV reklamında neler ön plana çıkarıldı?

İşte Yeni Apple TV Reklamı ve Detayları!

https://www.youtube.com/watch?v=bisUwKlSi60

Apple, yeni Apple TV reklamında Apple TV uygulamalarını ön plana çıkararak Apple TV‘nin gücünü göstermek istemiş. Apple, Apple TV reklam filminde Netflix, Apple Müzik, WatchESPN, Asphalt 8: Airborne, Disney Infinity, Gilt, grubHub ve HBO Online gibi popüler uygulamaları ön plana çıkarmış. 30 saniye uzunluğundaki video, Apple’ın Apple TV için kullandığı “televizyonun geleceği” sloganıyla sonlandırılmış.

Apple TV Türkiye Fiyatı!

Full HD görüntü desteğine sahip, A8 işlemciyle donatılmış ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşatan Apple TV 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile satışa sunulmuş durumda. Eğer 32 GB depolama alanı sunan Apple TV‘ye sahip olmak istiyorsanız şu anda cebinizden çıkması gereken tutar 629 TL, bir diğer sürüm olan 64 GB’lık sürüm için ödemeniz gereken tutar ise 829 TL olarak belirlenmiş.

Bakalım Apple’ın 4.nesil Apple TV için hazırladığı yeni reklam filmi Apple TV satışlarını nasıl etkileyecek?

 

Benzer içerikler Yazarın diğer gönderileri

 • naz

  reklam çok önemlidir bu her şey için geçerlidir. Reklam olmazsa olmaz. facebook reklam olmasaydı şuan kimse bilmezdi. onu büyük yapan aslına tonlarca reklamdır

 • Gül

  Reklam meraklısı için çok ilgi çekici ama ben bütün bunları gereksiz buluyorum. Apple ihtiyacımız her geçen gün su ile eşdeğer düzeye geliyor gibi görünüyor, bence herkes teknolojiden sıyrılıp ilkel olmak için uğraşmalı 🙂

 • Furkan Çelebi

  Apple tv’yi duymamıştım sayenizde burada okuyarak öğrenmiş oldum. Bence güzel bir ürün olabilir hatta fiyatıda bana baya uygun geldi piyasayı düşünürsek..

 • İlyas

  Apple TV’yi teknoloji firmasında inceleme şansım oldu. Gayet başarılı bir cihaz. Kullandığım TV’im her işimi görüyor. Belki ilerde almayı düşünürüm. Fiyatı gayet normal.