15.06.2016 21:59

Asus Zenfone 3, Üç Farklı Model ile Gelecek!

Asus firması Zenfone 3 hakkında kesin bilgileri sektör ile paylaştı. Bu kapsamda Asus Zenfone 3 Türkiye’ye 3 farklı model ile giriş yapacak.

AsusTek Computer Inc. 26 yıllık sektör tecrübelerini çıkarttığı her üründe yansıtmaya devam ediyor. Dizüstü bilgisayarlardan LCD Panellere, Anakart Üretiminden Akıllı Telefon üretimine kadar birçok sektörde yer alan Tayvan menşeli firma, kaliteyi ve teknolojiyi uygun fiyat ile buluşturmayı kendi misyonları olarak tanımlıyor. Şimdi ise akıllı telefonlarından olan Zenfone ailesinin yeni üyesi Zenfone 3’ün resmini tanıtımını gerçekleştiren Asus, Türkiye pazarına 3 farklı model ile giriş yapmayı hedefliyor.

Asus Zenfone 3, 3 Farklı Model ile Türkiye’ye Geliyor

Asus düzenlediği lansman gecesinde Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe modellerinin Türkiye’ye giriş yapacağını ifade etti. En çok merak edilen soru olan fiyatı ne kadarın hemen cevabını verelim, cihazlar sırasıyla 249 Dolar, 479 Dolar ve 499 Dolarlık fiyat etiketine sahip. Asus Zenfone 3 serinin en uygun telefonu ve orta segmente hitap ediyor, parmak izi okuyucu sensör ve 64GB’lık depolama alanı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 16 MP arka 8 MP ön kameraya sahip. Zenfone 3 Ultra ise 6.8 İnçlik bir ekranı sayesinde görsel deneyimi en üst düzeyde tutmak istiyor, 23 MP Kamerası ve 4600 mAh değerinde bataryası dikkatleri çeken özelliklerinden. Zenfone 3 Deluxe ise serinin büyük abisi, SUPER AMOLED ekranı, Sony IMX318 imaj sensörü, f/2.0 diyaframı, PixelMaster 3.0 teknolojisi, tek parça alüminyum gövdesi ve 6GB RAM kapasitesi ile diğer kardeşlerine adeta ben buradayım diyor.

Technolat.com editörleri olarak, Asus Zenfone 3 ailesinin yeni üyelerinin Türkiye’de nasıl bir grafik yakalayacağını takip edeceğiz.