Sevilen oyun Overwatch animasyon dizisi olarak dönüyor. Oyun üreticisi Blizzard, Overwatch 2'nin altıncı sezonundan başlayan bir animasyon dizisi duyurusu yaptı. Blizzard'ın son yaptığı açıklamada Overwatch severler kısa süreli bir kalp çarpıntısı yaşadı. Heyecanlandıran açıklamada Blizzard'ın 3 bölümlük bir mini dizi hazırladığı duyrusu vardı.

Blizzard yaptığı açıklamada ağustos ayında Overwatch 2’nin altıncı sezonundan başlanan bir animasyon dizisinin sözünü verdi. Gelen bilgilere göre dizi üç bölümden oluşacak adı da Genesis olacak. Dizinin lk bölümü 6 Temmuz tarihinde yayınlanacak.

Sony ve Microsoft İmzaladı! Call of Duty PlayStation’da Devam! Sony ve Microsoft İmzaladı! Call of Duty PlayStation’da Devam!

BAŞARILI OLURSA FİLME KADAR YOLU VAR!

Blizzard’ın yayınladığı ön fragmanda, robotlara karşı kurulan Overwatch'ın serüveni yer alıyor. Fragmanda Omnic Krizi öncesinde uyum içinde yaşayan insan ve robotlar gösteriliyor. Fragmanda oyunun kahramanları Reinhardt, Torbjörn ve Ana ve Mina Liao görülüyor.

Genesis dizisinin başarılı olması halinde şirketin daha büyük bütçeli bir dizi için hazırlanacağı bekleniyor. Yanşi şirket bu mini diziyle bir ön hazırlık yapıp buna değer mi değmez düşünesinin öğrenmek istiyor.