07.09.2016 02:17

Fahriye Evcen’in Instagram Hesabı Siyahlara Büründü!

Bir markanın reklam yüzü olacağını duyuran Fahriye Evcen'in reklam klibi Instagram’da ve tüm TV kanallarında yayınlandı. İşte Fahriye Evcen'in o paylaşımları!

Koton markasının reklam yüzü ve son günlerde adından sıkça söz ettiren kişiler arasında bulunan Fahriye Evcen, “Şimdi siyah jean moda” mottosuyla Instagram’da siyahlara bürünür iken güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tüm TV kanallarında ve Instagram, Snapchat gibi sosyal medya hesaplarında da yayınlanan Fahriye Evcen’in reklam klibi herkesin beğenisini topladı. Karşınızda Fahriye Evcen‘in siyah hali!

Fahriye Evcen, Instagram’da Siyah Fırtına Gibi Esiyor!

fahriye-instagram

Koton’un basın lansmanına katılan Fahriye Evcen, üzerindeki siyah jeanler ile ürünleri görücüye çıkardı. Instagram’da bol bol yeni tarzını paylaşan Evcen, siyah kot gömleği ve siyah kot pantolonu ile bu senenin modası belirlemişe benziyor. Bundan öncesinde de şampuan firması ile işbirliği yapmış olan Fahriye Evcen reklamların aranan yüzü oldu. Zaten Burak Özçivit ile yaşadığı aşkla sürekli gündemde olan Evcen, bir süre daha gündemden düşmeyeceğe benziyor. Ayrıca uzun süredir sadece reklam filmlerinde oynayan oyuncu şimdilerde Murat Yıldırım ile yeni bir film projesi için bir araya gelmeye hazırlanıyor. Filmin adı ve ne zaman yayınlanacağını belli olmamakla birlikte konusu hakkında da herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Instagram’ı simsiyah yapan ünlü oyuncunun çekeceği film merak konusu olmuşken, hayranlarının dizilerde görmeyi beklediği Evcen, film çekimlerinden dolayı uzun bir süre dizilerde görünmeyeceğe benziyor.