17.09.2016 13:01

Hande Erçel ve Sevgilisinin Instagram’daki Kapadokya Paylaşımı!

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin güzel oyuncusu Hande Erçel Instagram hesabından tatil fotoğrafı paylaşınca sevgilisi ile aynı anda Kapadokya'da olduğu ortaya çıktı!

Adı uzun süre Tolga Sarıtaş ile anıldıktan sonra Ekin Mert Daymaz ile kameralara yakalanan Hande Erçel, ilişkisini gözlerden uzak yaşamaya devam ediyor. Uzun bir süredir birlikte olan çift, başlarda birlikte görüntü vermekten çekinmese de sonrasında aldıkları kararla ilişkilerini gözler önünde yaşamaktan vazgeçtiler.

Instagram hayranlarının uzun bir süre Tolga Sarıtaş ile aşk yaşadığı iddiaları, Ekin Mert Daymaz aşkıyla son buldu. Geçtiğimiz günlerde Kapadokya’ya giden Hande Erçel-Ekin Mert Daymaz çifti Instagram’da birlikte fotoğraf paylaşmaktan çekiniyorlar. İkilinin Instagram hesaplarından Kapadokya paylaşımları birlikte olduklarını doğruluyor. Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarda bile aşklarını göstermeyen çiftin bu kararının sebebi merak ediliyor. Instagram hayranları AlSel aşkına o kadar inanmış ki başka biri ile olabileceğini düşünemiyorlar.

The Cappadoxx✋🏽

Ekin Mert Daymaz (@ekinmertdaymaz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Hande Erçel’in Twitter Paylaşımı

Hande Erçel dün Twitter hesabından yayınladığı sözler ile AlSel hayranlarına teşekkür etti. Twitter’da ki sözleri ile AlSel aşkının sadece AlSel olarak kalacağını ima eden 23 yaşındaki güzel oyuncu, hayranlarına değerli olduklarını her fırsatta hissettirerek teşekkür etmekten çekinmiyor. Şu sıralar sessiz kalan çiftin ilerleyen zamanlarda aşklarını itiraf edip etmeyeceği merak ediliyor.

Magic 🌬

Hande Erçel (@handemiyy) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


hande-erçel-twitter