14.06.2016 16:46

HyperX CloudX Satışa Çıkıyor

HyperX'in özel olarak Xbox One için tasarladığı HyperX CloudX satışa çıkıyor. İşte tasarımı ile dikkat çeken HyperX CloudX özellikleri ve detaylar!

HyperX sunmuş olduğu profesyonel oyuncu kulaklıklarına bir yenisini daha ekledi. HyperX, yapmış olduğu açıklamada HyperX CloudX‘in dağıtımına başladığını bildirdi. HyperX‘in Microsoft ile yapmış olduğu anlaşmaya göre ödüllü HyperX Cloud ürününü kaliteli ses ile destekliyor.

Özellikle oyuncuların ve yüksek performans bekleyen ses tutkunlarının ilgisini çeken HyperX, Microsoftun tutulan konsolu olan Xbox One‘a iyi bir eş oldu. Xbox One kullananlara daha iyi ve kaliteli bir ses sunmak isteyen HyperX CloudX kullanıcılar için piyasaya çıkıyor.

HyperX CloudX‘a bakıldığı zaman dikkat çeken siyah ve gümüş tasarımı ile kullanıcının gözünü dolduruyor. Ayrıca yeni gelen çıkarılabilir mikrofonu , sökülebilir ses kontrol sistemi ve taşınabilir çantasıyla birlikte ses teknolojisine geliyor.

Ayrıca HyperX CloudX‘de kafa bandı ve hafızalı kumaşa sahip yastıkları ile kullanıcının konforu da düşünülmüş. Uzun süreli kullanımlarda HyperX CloudX kulaklarda ağrı oluşturmaz ve başta ağrı yapmayarak oyuncuya büyük bir rahatlık sağlamıştır.

HyperX CloudX Teknik Özellikleri:

-53 mm sürücü

-Kristal berraklığında ses kalitesi

-Xbox One‘ın lisanslı kulaklık eşi

-Hafızalı kumaştan oluşan yastıklar

-Konforlu ve rahatsız etmeyen kafa bandı

-Gürültü önleyici mikrofon

-Frekans aralığı : 15 Hz- 25,000 Hz

-Mikrofon ve kablo ağırlığı 322 gr