Sosyal medyanın en çok izlenen programı olan Kısmetse Olur ekranlara gelen bölümden çok yarışmacı Batuhan Boz görüntüleri olay oldu. Batuhan Boz kimdir, Batuhan Boz kaç yaşında nereli soruları merak edilmesi gerekirken bugün trendler Batuhan ifşa, Kısmetse Olur Batuhan ifşa, Kısmetse Olur Batuhan video görüntüleri sosyal medyada en çok izlenen haber oldu!

Ufuk Özkan son halini paylaştı yürekleri dağladı Ufuk Özkan son halini paylaştı yürekleri dağladı

Kısmetse Olur Batuhan özel videosu sızdı!

Kısmetse Olur programında yarışan Batuhan Boz'un özel videoları dertte. Batuhan daha öncede yazışma ifşaları çıkmıştı. ancak bu sefer onu daha da zorlayacak görüntüler yayınlandı. Kısmetse Olur Batuhan +18 video görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Batuhan Boz ifşa videosu rekor kırıyor.

Batuhan Boz video görüntüleri!

Batuhan Boz kimdir?

23 yaşında Ankara'da yaşıyan Batuhan Boz, Hacettepe Üniversite öğrencisi. Ankara Güzel Sanatlar lisesi mezunu olan Batuhan Boz, Kısmetse Olur yarışması haricinde de mankenlik yapıyordu. 2021'de best fotomodel 4. olarak bitiren Boz,gitar çalıyor. Bulgaristan, Yunanistan ve Romanya'da konserler verdiği söyleniyor.

Video görüntülerinde kişi Batuhan mı?

En çok merak edilenler arasında videoda ki kişinin Batuhan Boz olup olmadığı da günün en çok aranan kelimelerinde. Ancak gelen bilgilere göre videodaki isim Batuhan Boz gibi, herhangi bir fotomontaj söz konusu olmadığı dile getiriliyor.

Skandalları bitmiyor!

Batuhan Boz bir çok olayla sosyal medyada gündeme geldi. Kısmetse Olur Batuhan önce cinsel içerikli mesajlarda, ardından seçim sonrası Ak Partililere söylediği sözlerle, hayranlarına gösterdiği organıyla, en son +18 video görüntüleriyle gündeme geldi.