Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, kendisinden küfür isteyen hayranına hayran oldu. Şu sıralar anneliğin keyfini süren Özge Özpirinçci, Bodrum'da bir gece kulübünde bir hayranıın kendisinden küfür istediği anları paylaştı. 

Ebrar Karakurt'tan olay paylaşım! Ebrar Karakurt'tan olay paylaşım!

Özge Özpirinçci, kişisel sohbeti sosyal medya hesabından bir hayranı ile yaladığı anı paylaşıp hayranına teşekkür etti. Burak Yamantürk ile evlenen ve bebeği Mercan’la Bodrum’da tatil yapan Özge Özpirinçci'nin hayranı ile yaşadığı diyalog sosyal medyaya damga vurdu.

Özge Özpirinçci, tatilde gece kulübünde karşılaştığı bir hayranıyla ilginç bir diyalog yaşadını anlattı. Dijital bir platformda yayınlana İlk ve Son adlı dizisinde canlandırdığı Deniz karakterine dair çok ilginç bir beğeni aldığını anlatan Özpirinçci o anları, Twitter hesabından "Az önce mesleki hayatımdaki en güzel iltifatlardan birini aldım. Bulunduğum mekanda yan yana eğlendiğim bir hanımefendi yanıma gelip fotoğraf çektirmek istedi. Tabii ki dedim. İlk ve Son'u defalarca izlediğini ve çok sevdiğini söyledi. Teşekkür ettim. Benim için bir kere s.ktr gt… der  misiniz? dedi. Önce kahkaha attım ve sonra aklıma Succession filminde oynayan ve her röportajında bundan bahseden Brian Cox geldi. Twitter’ı olmayan ve hala aynı mekanda eğlendiğim Hande Hanım çok teşekkür ederim. Bana kendimi çok güzel hissettirdiniz. Deniz’e de selam olsun" diye yazarak anlattı.

Bu tweet dizisi üzerine bir takipçi de Özge Özpirinçi’ye dediniz mi diye sordu. Özge Özpirinçci de dedim diyerek yanıt verdi.