Renault yeni lüks aracını tanıttı. 2024 yılında Türkiye'de satışa sunulacak olan Renault'un yeni SUV modeli şimdiden büyük ilgi gördü.

Yeni otomobilin tanıtımı yapılırken Türkiye'de satışa sunulacağı tarihte açıklandı.  Renault yeni lüks SUV 2024 yılında Türkiye'de satışa sunulacak. Tanıtımı yapılan yeni coupe SUV Rafale modeli Türkiye'ye 2024 yılında gelecek. Tanıtımda verilen bilgiller arasında yeni Renault Rafale E-Tech hibrit sistemini ve CMF-CD platformunu kullanacağı açıklandı. Son teknolojileri ekleyerek Renault severlere lüks sürüş keyfinini yaşatmak isteyen şirket yeni aracın tanıtımı yaptı. Bu yeni lüks SUV aracı 2024 yılında Türkiye'de Türk kullanıcılar için satışa çıkacağı bilgisi paylaşıldı. 

2024 YILINDA GELİYOR

Renault merakla beklenen ve şirketin kendisinin de oldukça heyecanlandığı yeni SUV aracını Türkiye'de 2024 yılında yani gelecek sene satışa sunmaya hazırlanıyor. Renault Tasarım Başkan Yardımcısı Gilles Vidal, bu modelin bir ilk olduğunu sözlerine yansıttı.

Twitter'ın logosu değişti! Twitter'ın logosu değişti!

Genel olarak orta gelir düzeyi aracı olan Renault lüks dünyasına ses getiren bir giriş yapmak istiyor. Renault Rafale hem tasarımı hem de donanımı ile dikkatleri daha piyasaya sürülmeden üzerine çekmeyi başardı. Her zaman yakıt tüketimi konusunda uygun olan Renault bu yeni aracında da bu özelliğini yansıtıyor. 200 bg E-Tech tam hibrit güç aktarma sistemiyle çıkacak olan bu yeni modele, gelecek sene yollarda sıkça rastlanılacağa benziyor.