2 gündür Twitter'a limit getirerek platformu korkunç işlevsiz bir hale getiren Elon Musk herkesi dolandırmış! Dünden beri Twitter kullanıcılarına can çekiştiren Elon Musk'un gerçeği ortaya çıktı!

Whatsapp değişiyor! Whatsapp değişiyor!

Dün öğleden sonra twitter'da timeline'ın akmadığını fark eden ve kendi tweetlerini dahi göremeyen kullanıcılar tweet limiti aşıldı hatası aldı. Çok geçmeden Elon Musk yeni bir güncelleme yaptıklarını artık onaylanmış kullanıcıların 6000, onaylanmamış kullanıcıların 600, yeni açılan hesapların ise sadece 300 tweet görebileceğini duyurmuştu. Kısan sürede ünlü milyardere dünya genelinde tepki alıntıları gelmişti. Elon Musk bu alıntılar sonrası "Ben sizin için yaptın. Telefonu bırakın ve dışarı çıkın sosyalleşin" diye yazarak sinir katsayısını ikiye katlamıştı.  

HERKESLE OYNAMIŞ!

Bugün ise akşama doğru twitter limitinin kalktığı görüldü. Çok geçmeden ise gerçek ortaya çıktı. Meğer Elon musk herkesle oynamış. Ünlü milyarderin, Google Cloud’un service ücretini ödemediği için Google tarafından tweetlere sınırlama getirildiğği öğrenildi. Elon Musk ise bunu geçici görüntüleme limiti olarak lanse etti. Musk bugün ödemeyi yaptı ve limit sorunu çözüldü.