07.12.2016 21:55

Ubisoft: 30.Yıla Özel Assassin’s Creed 3 Ücretsiz İndirilebilir

Oyun üretici firmalar dikeyinde oyun üreten Ubisoft, 30.yıla özel olarak Assassin’s Creed 3’ün Ubisoft üzerinden ücretsiz olarak indirilebileceğini belirtti.

Küresel anlamda oyun üretici firmalar dikeyinde önemli bir yere sahip, Prince of Persia, Splinter Cell, The Crew, Trials Fusion ve Far Cry oyunları gibi oyunların üreticisi olan Ubisoft, kuruluşunun 30.yılına özel olarak, milyonlarca kullanıcısı olan Assassin’s Creed 3’ün Ubisoft internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirilebileceğini belirtti.

58400a50c03c0e18a4d9ba97

Ubisoft uPlay SİSTEMİ ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ OLARAK İNDİRİLEBİLECEK

İlk çıkışını 2012 yılında gerçekleştiren Ubisoft ürünü Assassin’s Creed 3, bazı oyun severler tarafından eksikliği olduğu iddiasıyla büyük eleştiriler almış olsa da geliştirilen güncellemeler ile birlikte milyonlarca kullanıcı seviyesine ulaştı. Şu anda oyunu ücretsiz tam versiyonu ile oynayacak oyun severlerin Ubisoft sisteminde kayıtlı bulunan kullanıcı adı ve şifreleri le uPlay sistemine giriş yapmaları ve Assassin’s Creed 3’i buradan indirmeleri gerekiyor.

Assassin’s Creed 3 AMERİKA DEVRİMİNDE Kİ BİR SUİKASTÇININ MACERALARINI ANLATIYOR

Assassin’s Creed 3 Amerika devriminde ki bir suikastçının maceralarını anlatırken, oyunculara fantastik ve bilim kurgu deneyimlerini de yaşatıyor. Son olarak Ubisoft’un bu hediyesi üzerine oyun severler indirme işlemi yapmak için yoğunluk gösterirken yer yer Ubisoft’un serverında gecikme hataları, yanıtsız sunucu hataları da göze çarpıyor.