06.06.2016 23:57

Volvo S90 Türkiye Lansmanı Yapıldı!

Global ölçekte araç üretimi yapan İsveç markası Volvo, S90 modeli ile Türkiye’ye merhaba diyecek. Volvo S90 lansmanından tüm ayrıntılar.

Global ölçekte araç üreten firmalar arasında üstün özellikleri ile ön plana çıkan İsveç’in gururu Volvo, S90 modelinin lansman gecesini düzenledi. Volvo S90 kısa süre içerisinde Türkiye’ye merhaba demeye hazırlanıyor. Halit Ergenç’in konuşmacılığını yaptığı Volvo S90’un lansman özetini sizler için derledik.

Volvo S90 Lansman Gecesi Özeti

Volvo Türkiye’ye sınırlı sayıda S90 modelini getirecek. Öyle ki, bu modelden Türkiye’ye giriş yapacak araç sayısı sadece 250 adet. 291 bin lira açılış fiyatı olan Volvo S90 firmanın premium serisinin ikinci ayağını oluşturuyor diyebiliriz. Volvo markası deyince akla otomobil sektöründe ki güvenlik değerlerinde firmanın ezici üstünlüğü gelse de artık performans ve dizayn noktasında da Volvo ileri bir trend yakalamış durumda. Halit Ergenç’in sunumu ile başlayan lansman gecesinde konuşan Volvo Türkiye Müdürü Frank Versaevel, S90 serisinin yeni bir soluk ile saha da yerini alacağını ve Volvo’nun önümüzde ki 4 yıl içerisinde ürün gamında bulunan bütün araçlarında köklü değişikliklere gidileceğini ifade etti.