Sosyal medyada günlerde TT olan Ali Cabbar film oluyor. Son dönemin başarılı müzisyenlerinden Emircan İğrek'in şarkısı Ali Cabbar müzik listelerini alt üst etmiş ve yayınlandığı günden itibaren 1. sırada kalmayı başarmıştı. Hatta öyle ki Ali Cabbar için atılan tweet sayısı rekor düzeye ulaşmıştı. 

Ali Cabbar'ın hüzünlü sözleri sosyal medyada pek çok edit yapılmasına sebep vermişti. Tekirdağ'da yaşanan gerçek bir hikayeden alınan Ali Cabbar'ın hikayesi film oluyor.

Ali Cabbar'ın çok konuşulan sözleri film olmaya hazırlanıyor. Cast çalışmalarının başladığı ve senaryo için start verildiği Ali Cabbar şarkısının hikayesi film oluyor. Sosyal medyada gündeme damga vuran ve haftalarca TT olan Ali Cabbar'ın filmi şimdiden merka edildi. 

Peki Ali Cabbar'ı kim oynayacak? 

Kıvanç Tatlıtuğ Atina'ya Taşınıyor: Çocuğumu Burada Büyütemem! Kıvanç Tatlıtuğ Atina'ya Taşınıyor: Çocuğumu Burada Büyütemem!

61168a4b45d2a037d0b9ad1e

Ali Cabbar'ın film olması haberi sonrası en merak edilen Ali Cabbar'ı kimin canlandıracağı oldu. Gelen bilgiler arasında yapım şirketi Ali Cabbar için iki isim arasında düşünüyor. Birisi şarkının sahibi Emircan İğrek diğeri bir dönem Güneşi Beklerken dizisiyle parlayan Ozan Osmanpaşaoğlu.