Dünyaca ünlü oyuncu Mel Gibson, çocuk kaçakçılığına dair farkındalık oluşturmak için çektiği film nedeniyle tutuklandı.

Ünlü oyuncu Mel Gibson çocuk kaçakçılığına dair çektiği film için bir video paylaşınca olanlar oldu. Ünlü aktör Mel Gibson'ın tutuklandığı iddiası ortalığı ayağa kaldırdı. 4 Temmuz'da vizyona girecek olan filmi Mel Gibson'ın başına çoraplar ördü. Çocuk kaçakçılarına dikkat çekmek amacıyla çektiği ve bu konuda bir farkındalık oluşturmayı hedefleyen Mel Gibson şok yaşadı.

Olay! Aziz Yıldırım Bodrum uçağında kavga ayırdı! Olay! Aziz Yıldırım Bodrum uçağında kavga ayırdı!

Mel Gibson tutuklandı mı?

Mel Gibson'ın tutuklandığı iddiaları ile sosyal medya çalkalandı. Mel Gibson, Sound of Freedom isimli filmi başına bela oldu. Film, Ukrayna'daki savaşın çocuk kaçakçılığı tarafına odaklanıyordu. Ünlü oyuncu bu filmle çocuk kaçakçılığı konusunda farkındalık oluşturmayı  amaçlamıştı. Ancak durum çok daha farklı bir hal aldı.

Mel Gibson, sosyal medyadan yayımladığı video ile "Günümüz dünyasının en büyük sorunlarından biri insan kaçakçılığıdır. Özellikle de çocuk kaçakçılığıdır. Bu suçu ortadan kaldırmanın ilk adımı farkındalıktır. Hemen gidin ve Özgürlüğün Sesi'ni izleyin." ifadelerini kullanmıştı.

Peki Mel Gibson tutuklandı mı? Mel Gibson'un bu paylaşımı nedeniyle sosyal medyada tutuklandı iddiaları ortaya atıldı. Ancak konuyla ilgili henüz bir doğrulama ve yalanlama gelmedi. Twitter'da Elon Musk'un son güncellemeleri nedeniyle adeta mahvolduğu için konuya dair doğru bilgiye henüz ulaşılamadı.